Hakkımızda


Guvenliktoptan.com ekibi 1997 senesinde ticaret hayatına baslamıstır. Firmamız her türlü güvenlik ve bilgisayar ürünlerinde tüm Türkiye çapında en uygun fiyatları sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir.

  Sektörde 15 yılını tamamlamıs olan guvenliktoptan.com ekibi olarak e-ticaret'te güvenilir firma olmanın yanısıra profesyonel e-ticaret ekibimizle birlikte 2012 yılında da yine adından söz ettirerek güvenilir ve en uygun fiyatlı ürün satışı yapan firma olma özelliğini korumaktadır ve korumaya devam edecektir.

 

    Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan guvenliktoptan.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi http://www.guvenliktoptan.com/, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan guvenliktoptan.com, yaklaşık 5.000 üyeye ve aylık 100.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

 

Guvenliktoptan.com müşterilerine ayrıca UPS ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan teknik servisi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan guvenliktoptan.com, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Teknik Çözüm” bulmasını garantisi veriyor. guvenliktoptan.com Piyasaya güven veren ürünler satarak ve garanti dahilindeki ürünlerin arıza takibini en kısa sürede yaparak bu güveni sağlamaya çalışmaktadır.

 

Saygılarımızla,

Guvenliktoptan.com

 

Güvenlik Toptan © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır